Firemní časopisy

S nástupem digitálních médií doba tištěných firemních magazínů neskončila, ba právě naopak. V záplavě informací všeho druhu a mnohdy nevalné hodnoty jsou zárukou seriózních informací, které se ke čtenáři dostávají přímo od zdroje. Firemní časopis se zajímavým a dobře zpracovaným obsahem účinně podporuje vaše aktivity, prezentuje vaši odbornost, důvěryhodnost a posiluje vztahy s vašimi partnery a klienty či zaměstnanci. Můžete se rozhodnout také pro elektronické verze časopisů – e-mailem rozesílané newslettery, listovací interaktivní PDF verze na webu nebo webové magazíny.

Moje nabídka

Firemní časopisy od A do Z Vytvořím vám firemní časopis nebo publikaci pro jakoukoliv cílovou skupinu – kompletní příprava od návrhu rubrik, obsahu a harmonogramu přes redakční zpracování textů a obrazového materiálu po zajištění grafického zpracování i tisku. Mohu se však podílet i jen na části úkolů – psaní článků a seriálů, vedení konkrétních rubrik, editování, korekturách…

Obrazová redakce Vyhledám vhodné náměty ve fotobankách ve vámi stanovených cenových relacích, běžné ilustrační foto vyfotím spolu s přípravou článků (reportáže, rozhovory), zajistím spolupráci s profesionálními fotografy za dobré ceny (portrétní focení managementu, fotoreportáže z akcí apod.) Ukázky mých fotografií najdete na webu Fotobanka.cz a na mém zájmovém „psím“ blogu Andyk.cz.

Networking Pro rozsáhlejší projekty zajistím spolupráci s nezávislými profesionály, dlouholetými prověřenými kolegy. Vytvořím schopný tým, který budu koordinovat při práci na vaší zakázce:

  • redakční spolupráce (externí autoři, korektoři, fotografové)
  • produkční práce (zajištění tisku, distribuce časopisů a newsletterů)
  • grafické práce
  • vytvoření newsletterů a webů