Ceník

Copywriting

Ceny textů (články, blogy, rozhovory, texty pro e-mailing, katalogy, propagační materiály atd.) se pohybují v rozmezí 750-1500 Kč/normostranu (1800 znaků s mezerami).

Hodinová sazba: od 650 Kč (pro zakázky zahrnující různorodé copywriterské činnosti, pro krátké reklamní texty a slogany)

Podklady k článkům přijímám v českém a německém jazyce, použití německého podkladu k článku není zvlášť účtováno jako překlad, platíte za napsání článku.

Co ovlivňuje cenu?
  • pracnost zakázky a složitost tématu (například článek psaný na základě dodaných podkladů bude levnější než rozhovor, na který se musím předem připravit, absolvovat jej, přepsat nahrávku a vytvořit text)
  • dodání/nedodání podkladů k článku
  • požadovaný termín vyhotovení (pracuji rychle a jednotlivé texty o rozsahu 2-3 NS jsem obvykle schopna dodat během několika dnů, cena je vyšší, pokud je vyžadována práce do druhého dne nebo přes víkend)
  • rozsah zakázky (možnost množstevní slevy u větších, dlouhodobých nebo pravidelných zakázek)
Firemní časopisy
  • ceny redakčních prací – vycházejí ze zde uvedených cen pro copywriting, editování, korektury či překlady
  • editorská činnost a managementhodinová sazba dohodou (účast na redakčních radách, návrhu obsahu a harmonogramu, řízení zakázky, komunikace s autory, grafiky atd)
  • autorské foto k článkůmod 500 Kč za snímek (licence pro jednorázové nevýhradní užití)

Pro každý projekt vám zpracuji kalkulaci.

Redigování textů (copyediting)

Základní cena: 250 Kč/normostrana (stylistické úpravy v zájmu lepší srozumitelnosti, čtivosti, naplnění cílů textu – marketingové a propagační cíle, posílení výskytu klíčových slov, přizpůsobení cílové skupině atd., včetně krácení a prodlužování, korektura je v ceně). Možnost slevy u zakázek většího rozsahu a u neziskových projektů.

Korektury textů v českém jazyce

Základní cena: 85 Kč/normostrana (gramatická + stylistická korektura).

Korektury textů v německém jazyce neprovádím.

Překlady z němčiny

Základní cena překladu z NJ do ČJ (běžný text): 270 Kč/normostrana. Možnost slevy u zakázek většího rozsahu (publikace, knihy, odborné práce) a u neziskových projektů. Kalkulaci poskytnu po upřesnění zakázky. Právní a úřední dokumenty nepřekládám.

Aktivní překlady do německého jazyka (webové stránky, e-shopy apod.) neposkytuji.

Kalkulaci poskytnu po upřesnění zakázky. Uvedené smluvní ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.